GRAFIK NA FERIE ZIMOWE 2019
18-22 luty
!!KOREKTA !!

Grafik ferie korekta

Rumskie Spinki PIĘCIOKROTNYMI MISTRZAMI ŚWIATA World Artistic Dance Federation 2017!
_DSC0573

W dniach 20-23.11.2017 r Nasze tancerki wywalczyły na Mistrzostwach Świata WADF w Libercu (Czechy) Pięciokrotne Mistrzostwo Świata, Dwukrotne Wice Mistrzostwo Świata oraz Pięciokrotne II Wice Mistrzostwo Świata!

_DSC0658
_DSC0323 _DSC0351

Pękamy z dumy!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc w realizacji zawodów Urzędowi Miasta Rumia, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Rumi, opiekunom i rodzicom!

 

 

WYBORY DO ZARZĄDU STOWARZYSZENIA TAŃCA SPIN

 

 

Zarząd Stowarzyszenia Tańca SPIN Rumia zaprasza Członków Stowarzyszenia na Nadzwyczajne Wyborcze Walne Zebranie/Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia w dniu 10.11.2017 r. o godzinie 19.00 (I-termin) i 19.15 (II-termin).

Miejsce: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi, ul. Mickiewicza 49

Na Zebraniu zostanie wybrany Zarząd Stowarzyszenia (w składzie 4-6 osób, z których następnie na konstytucyjnym zebraniu zostaną wybrani: Prezes, Skarbnik, Sekretarz, Członek) i Komisja Rewizyjna (w składzie 3 osób, z których następnie na konstytucyjnym zebraniu zostaną wybrani: Przewodniczący i dwóch Członków).

44. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej – KIELCE 2017

SPIN MOSiR RUMIA pozdrawia z Kielc! <3

Już jutro rozpoczyna się 44. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach  Nasze tancerki są już po pierwszej próbie przed konkursem tanecznym, który odbędzie się w piątek 14 lipca w Kieleckim Centrum Kultury. Dziewczęta z grup SPINKI 1 i SPINKI 2 zawalczą o Złotą, Srebrną i Brązową Jodłę!

O wynikach konkursu dowiemy się podczas Gali Finałowej Festiwalu, gdzie nasze cudowne tancerki ponownie zatańczą układy taneczne w stylu jazz oraz modern. Trzymajcie za Nas mocno kciuk!

Podczas festiwalu wezmą także udział w warsztatach tanecznych z techniki tańca współczesnego (prowadzący: Paweł Żołądek) oraz z broadway jazz (prowadzący: Mariusz “Mario” Jasuwienas) 

Poniższe zdjęcie przedstawia całą grupę (z wyjątkiem jednej tancerki, która dojedzie do Nas w czwartek) wraz z główną trenerką i choreografem zespołu – Aleksandrą Borowczak, podczas spotkania integracyjnego przed akademikami, na którym każda z grup przedstawiła okrzyki “SPINOWE”, którymi będziemy zaznaczać swoją obecność podczas festiwalu 

Dziewczynki od 11.07 do 25.07.2017 roku są pod opieką 4 osób: 
-Pani Aleksandry Borowczak
-Pani Kaliny Sowy (prezes Stowarzyszenia Tańca SPIN)
-Pani Joanny Skiba
-Pani Edyty Jankowskiej-Giermek

Z harcerskim pozdrowieniem – CZUWAJ! 

spinki

 

NABÓR DO ZESPOŁU
NA SEZON 2017/2018

plakat01

NADZWYCZAJNE WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA

W dniu 4 kwietnia 2017 roku o godz. 19:00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rumi (siedziba stowarzyszenia) odbyło się Nadzwyczajne Wyborcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, podczas którego został wybrany nowy skład zarządu na kadencję od 2017 do 2021 roku.

 

Zarząd Stowarzyszenie Tańca SPIN w składzie:

 

PREZES – Kalina Sowa
SEKRETARZ – Agnieszka Labudda
SKARBNIK – Joanna Reglińska

 

Komisja Rewizyjna w składzie:
– Joanna Skiba (przewodniczący)
– Katarzyna Krasowska (członek)

– Ewa Szymańska (członek)

 


SPINKI wracają ze ZŁOTĄ i SREBRNĄ JODŁĄ!!

W dniach od 10 do 24 lipca grupa taneczna SPIN uczestniczyła w 43. Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolej w Kielcach. W ramach festiwalu tancerki wzięły udział w Konkursie Tanecznym o Złotą Jodłę (nagroda główna) oraz skupiły się na promocji naszego pięknego miasta.

Grupa SPINKI 1 z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi zdobyła podczas festiwalu najwyższą nagrodę – ZŁOTĄ JODŁĘ!

Natomiast grupa SPINKI 2 została odznaczona SREBRNĄ JODŁĄ!

Poniżej kilka zdjęć z festiwalu. Więcej zdjęć w zakładce “Galeria” 🙂

1 5 DSC_0386 DSC_0150 DSC_0159 DSC_0176

2000px-POL_Rumia_COA.svg                      logo_rumia_wersja_podstawowa_pionowa_z_haslem

Dziękujemy za wsparcie naszych działań Urzędowi Miasta w Rumi!

 

 

TOP