6. Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych “DANCE GROUP” – Gdańsk 2018:

– SPINKI 2 mini formacja modern – 1 miejsce
– SPINKI 2 formacja modern – 1 miejsce
– SPINKI 2 formacja jazz dance – 1 miejsce
– SPINKI 1 mini formacja modern – 1 miejsce
– SPINKI 1 formacja modern – 2 miejsce
– SPINKI 1 mini formacja jazz dance – 3 miejsce
– SPINKI 1 formacja jazz dance – 1 miejsce
– SPIN mini formacja modern – 1 miejsce
– SPIN formacja jazz dance – 1 miejsce
– Duet modern Maja Skiba i Ola Grubba – 1 miejsce
– Duetmodern Nikola Wasiewicz i Małgorzata Osowy – 4 miejsce
– Duet modern Kaja Leszka i Zuzanna Ryduchowska – 1 miejsce
– Solo modern Kaja Leszka – 2 miejsce

V Ogólnopolski Festiwal Sztuki Baletowej – Łeba 2018:

– SPINKI 2 formacja taniec współczesny –  1 miejsce
– SPINKI 2 mini formacja taniec współczesny –  1 miejsce
– duet taniec współczesny Maja Skiba i Aleksandra Grubba –  1 miejsce
– SPINKI 2 formacja jazz dance –  3 miejsce
– Kaja Leszka solo taniec współczesny – 2 miejsce
– Kaja Leszka i Zuzanna Ryduchowska duet taniec współczesny – 1 miejsce
– SPIN formacja jazz dance – 1 miejsce
– SPIN mini formacja modern – 1 miejsce
– SPINKI 1 Formacja jazz dance – 1 miejsce
– SPINKI 1 Formacja taniec współczesny – 2 miejsce
– SPINKI 1 mini formacja taniec współczesny – 2 miejsce
– duet taniec współczesny Nikola Wasiewicz i Małgorzata Osiowy – 2 miejsce
– SPINKI 1 mini formacja jazz dance – 3 miejsce

Mistrzostwa Polski WADF – Białe Błota 2018:

– WICE MISTRZOSTWO POLSKI small teams contemporary ballet 12-15 lat, SPINKI 1
– WICE MISTRZOSTWO POLSKI small teams contemporary ballet 7-11 lat, SPINKI 2
– WICE MISTRZOSTWO POLSKI showcases contemporary ballet 7-11 lat, SPINKI 2
– WICE MISTRZOSTWO POLSKI formacja contemporary ballet 12-15 lat, SPINKI 1
– WICE MISTRZOSTWO POLSKI duet contemporary ballet 7-11lat, Maja Skiba i Aleksandra Grubba
– WICE MISTRZOSTWO POLSKI formacja jazz dance 12-15 lat, SPINKI 1
– 3 MIEJSCE formacja jazz dance 15+, SPIN
– 4 MIEJSCE formacja jazz dance 7-11 lat, SPINKI 2
– 5 MIEJSCE duet jazz dance 15+, Justyna Labudda i Justyna Kołakowska
– 7 miejsce mini formacja jazz dance 12-15 lat, SPINKI 1
– 7 miejsce formacja contemporary ballet 15+, SPIN
– 7 miejsce small teams contemporary ballet 15+, SPIN

 

II Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych “Kaszubski Stolem” – Kartuzy 2018:

1. miejsce – mini formacja taniec współczesny, kat. 9-11 lat, SPINKI 2
1. miejsce – formacja taniec współczesny, kat. 9-11 lat, SPINKI 2
1. miejsce – mini formacja taniec współczesny, kat. 12-15 lat, SPINKI 1
1. miejsce – mini formacja taniec współczesny, kat. 15+, SPIN
1. miejsce – formacja jazz dance, kat. 15+, SPIN
2. miejsce – formacja jazz dance, kat. 9-11 lat, SPINKI 2
3. miejsce – mini formacja jazz dance, kat. 12-15 lat, SPINKI 1
3. miejsce – formacja taniec współczesny, kat. 15+, SPIN
3. miejsce – formacja taniec współczesny, kat. 12-15 lat, SPINKI 1

 Turniej Taneczny MISTRZ TAŃCA – Łeba 2017:

I MIEJSCE – duet taniec współczesny, do 11 lat, Kornelia Reglińska i Zuzanna Labudda
I MIEJSCE – solo taniec współczesny, 12-15 lat, Justyna Labudda
II MIEJSCE – mini formacja taniec współczesny, 12-15 lat, SPINKI 1
II MIEJSCE – duet taniec wspólczesny, do 11 lat, Aurelia Skowrońska i Iga Chałupka

II MIEJSCE – mini formacja taniec współczesny, do 11 lat, SPINKI 2
III MIEJSCE – duet jazz dance, 12-15 lat, Justyna Labudda i Justyna Kołakowska
IV MIEJSCE – solo taniec współczesny, 12-15 lat, Zuzanna Ryduchowska
V MIEJSCE – solo taniec współczesny, do 11 lat, Małgorzata Osiowy

Turniej Taneczny o ZŁOTĄ KOKARTKĘ – Gdynia 2017:

I MIEJSCE – Justyna Labudda solo modern
I MIEJSCE – Duet Justyna Labudda i Justyna Kołakowska
II MIEJSCE – Formacja modern SPINKI 1 
I MIEJSCE – SPINKI 1 formacja jazz
II MIEJSCE – Duet Laura Nietupska i Maja Skiba (6-9 lat)
II MIEJSCE – Duet Iga Chałupka i Aurelia Skowrońska
I MIEJSCE – SPINKI 2 mini formacja modern
VI MIEJSCE – Solo modern Małgorzata Osiowy

 

XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ FORMACJI TANECZNYCH – Bolszewo 2017:

I MIEJSCE – formacja modern, kl. I-III, SPINKI 2
I MIEJSCE – formacja jazz, gimnazjum, SPINKI 1

XI EUROPEJSKIE DNI TAŃCA – Malbork 2017:

I MIEJSCE formacja modern SPINKI 2
II MIEJSCE solo modern Justyna Labudda
III MIEJSCE miniformacja jazz SPINKI 2
III MIEJSCE formacja jazz SPINKI 1
III MIEJSCE solo jazz Justyna Labudda
III MIEJSCE duet jazz Justyna Labudda i Justyna Kołakowska
IV MIEJSCE duet modern Aurelia Skowrońska i Iga Chałupka
IV MIEJSCE formacja jazz SPINKI 2
IV MIEJSCE miniformacja jazz SPINKI 1

WYRÓŻNIENIE formacja modern SPINKI 1


IV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL FORM TANECZNYCH “DANCE GROUP” – Gdańsk 2017:

I MIEJSCE – formacja jazz dance, kat. 12-15 lat, SPINKI 1
I MIEJSCE – formacja taniec współczesny, kat. do 11 lat, SPINKI 2
II MIEJSCE – mini formacja jazz dance, kat. 12-15 lat, SPINKI 1
II MIEJSCE – mini formacja taniec współczesny, kat. do 11 lat, SPINKI 2
III MIEJSCE – formacja taniec współczesny, kat. 12-15 lat, SPINKI 1
IV MIEJSCE – formacja jazz dance, kat. do  lat, SPINKI 2
IV MIEJSCE – duet jazz dance, kat. 12-15 lat, Justyna Labudda  i Justyna Kołakowska
V MIEJSCE – solo taniec współczesny, kat. 12-15 lat, Zuzanna Ryduchowska

 


IV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZTUKI BALETOWEJ – Łeba 2017:

I MIEJSCE – formacja jazz dance, kat. 12-15 lat, SPINKI 1
II MIEJSCE – mini formacja jazz dance, kat. 12-15 lat, SPINKI 1
II MIEJSCE – formacja jazz dance, kat. do 11 lat, SPINKI 2
II MIEJSCE – formacja taniec współczesny, kat. do 11 lat, SPINKI 2
II MIEJSCE – mini formacja jazz dance, kat. do 11 lat, SPINKI 2
II MIEJSCE – solo taniec współczesny, kat. 12-15 lat, Zuzanna Ryduchowska
II MIEJSCE – solo jazz dance, kat. 12-15 lat, Justyna Labudda
II MIEJSCE – duet jazz dance, kat. 12-15 lat, Justyna Labudda, Agnieszka Ligier
III MIEJSCE – formacja taniec współczesny, kat. 12-15 lat, SPINKI 1

MISTRZOSTWA POLSKI World Artistic Dance Federation – Białe Błota 2017:

I MIEJSCE (Mistrzostwo Polski) – formacja jazz dance, kat. 12-15 lat, SPINKI 1
II MIEJSCE (Wice-mistrzostwo Polski) – solo jazz dance, kat. 12-15 lat, Justyna Labudda
III MIEJSCE – mini formacja jazz dance, kat. 7-11 lat, SPINKI 2
III MIEJSCE – trio taniec współczesny, kat. 7-11 lat, Aurelia Skowrońska, Iga Chałupka, Kornelia Reglińska
III MIEJSCE – formacja taniec współczesny, kat. 7-11 lat, SPINKI 2
V MIEJSCE – duet jazz dance, kat. 12-15 lat, Justyna Labudda, Agnieszka Ligier
V MIEJSCE – formacja jazz dance, kat. 7-11 lat, SPINKI 2
VII MIEJSCE – mini formacja jazz dance, kat. 12-15 lat, SPINKI 1
X MIEJSCE – formacja taniec współczesny, kat. 12-15 lat, SPINKI 1

 

I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ FORMACJI TANECZNYCH “Kaszubski Stolem” – Kartuzy 2017:

V MIEJSCE – formacja taniec współczesny, kat. 7-11 lat,  SPINKI 2

 

43.MIĘDZYNARODOWY HARCERSKI FESTIWAL KULTURY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – Kielce 2016:

ZŁOTA JODŁA – SPINKI 1
SREBRNA JODŁA – SPINKI 2

X OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA “TALENTY” – Gdańsk 2016:

I MIEJSCE – solo taniec współczesny Justyna Labudda, kat. 11-14 lat
I MIEJSCE – duet taniec współczesny Kaja Leszka i Magdalena Konkel, kat. powyżej 15 lat
II MIEJSCE – solo taniec współczesny Małgorzata Osiowy, kat. 8-10 lat
II MIEJSCE – formacje taniec współczesny SPINKI 1, kat. 11-14 lat
III MIEJSCE – formacja taniec współczesny SPINKI 2, kat. 8-10 lat
WYRÓŻNIENIE – solo taniec współczesny Wiktoria Broniarek, kat. 8-10 lat
WYRÓŻNIENIE – solo taniec współczesny Kaja Leszka, kat. powyżej 15 lat


TURNIEJ FORMACJI TANECZNYCH – Bolszewo 2016:

I MIEJSCE – formacja jazz SPINKI 2 szkoły podstawowe kl. I-III
I MIEJSCE – formacja jazz SPINKI 1 szkoły gimnazjalne
II MIEJSCE – formacja jazz SPINECZKI przedszkole i zerówka

KRAJOWE MISTRZOSTWA IDO MODERN DANCE – Siedlce 2016:

IV MIEJSCE – duet Julia Ciesielska i Justyna Labudda
VI MIEJSCE – miniformacja modern SPINKI 2
VI MIEJSCE – formacja modern SPIN

X EUROPEJSKIE DNI TAŃCA 2016 – Malbork

I MIEJSCE mini formacja jazz SPINKI 2

– I MIEJSCE formacja jazz SPINKI 2

– I MIEJSCE mini formacja jazz SPINKI 1

– I MIEJSCE formacja jazz SPINKI 1

I OGÓLNOPOLSKI TUTNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO „HIPNOTIC” 2016 – Elbląg

– Duet modern Julia Ciesielska i Justyna Labudda – 1 miejsce
– Duet modern Kinga Dawidowska I Wiktora Ziegert – 1 miejsce
– Duet jazz Julia Ciesielska i Natalia Łępa – 1 miejsce
– Duet jazz Wiktoria Ziegert i Mateusz Bradtke – 1 miejsce
– Duet jazz Agata Michalska i Agnieszka Ligier – 3 miejsce
– Duet jazz Daria Styn i Wiktora Broniarek – 4 miejsce
– Solo jazz Justyna Labudda – 1 miejsce
– Solo jazz Wiktoria Ziegert – 1 miejsce
– Solo modern Kinga Dawidowska – 2 miejsce
– Solo jazz Daria Styn – 3 miejsce
– Solo jazz Julia Ciesielska – 5 miejsce
– Formacja jazz SPIN – 1 miejsce
– mini formacja jazz SPIN – 1 miejsce
– Formacja modern SPIN – 2 miejsce
– Formacja jazz SPINKI 1 – 3 miejsce
– mini formacja jazz SPINKI 1 – 1 miejsce
– Formacja jazz SPINKI 2 – 4 miejsce

XVI OGÓLNOPOLSKIE KONFRONTACJE ZESPOŁÓW TANECZNYCH 2016 – Bydgoszcz

SPIN – nagroda główna  modern kat.pow. 16 lat

SPINKI 1 – nagroda główna jazz kat. 12-15 lat

SPINKI 2– nagroda główna jazz kat. do 12 lat

 

Tytuły zdobyte podczas OTWARTYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO, Grand Prix Polski Polskiego Związku Tańca Freestyle w Kielcach 2016:

I m-ce formacja SPIN w kategorii modern powyżej 16 lat

II m-ce formacja SPIN w kategorii jazz dance powyżej 16 lat

I m-ce duet Kinga Dawidowska, Wiktoria Ziegert w kategorii modern powyżej 16 lat

 

Tytuły zdobyte podczas X JUBILEUSZOWEGO OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TAŃCA NOWOCZESNEGO w ŁEBIE 2016:

III m-ce mini-formacja SPINKI 2 w kategorii Inne formy tańca do 11 lat

III m-ce formacja SPINKI 2 w kategorii Inne formy tańca do 11 lat

 

  • Tytuły zdobyte na MISTRZOSTWACH POLSKI Modern & Balet Point w Siedlcach 2015:
  • VI miejsce mini-formacja SPINKI 2 modern dzieci do 11 latVII miejsce formacja SPINKI 2 modern dzieci do 11 lat

VIII miejsce formacja SPINKI 1 modern juniorzy 12-15 lat

VIII miejsce mini-formacja SPIN modern dorośli powyżej 15 lat

IX miejsce mini-formacja SPINKI 1 modern juniorzy 12-15 lat

IX miejsce duet modern dorośli powyżej 15 lat KINGA DAWIDOWSKA, WIKTORIA ZIEGERT

X miejsce solo modern dorośli powyżej 15 lat KINGA DAWIDOWSKA

 

  • Tytuły zdobyte na X Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego „Bydgoskie Rytmy 2015” organizowanego w Bydgoszczy 2015:

I m-ce mini-formacja SPINKI 2 inne formy tańca do 11 lat

Turniej Tańca Nowoczesnego BYDGOSKIE RYTMY 2015:

– I MIEJSCE mini formacja modern SPINKI 2

  • Tytuły zdobyte podczas IX EUROPEJSKICH DNI TAŃCA – MALBORK 2015

    • I m-ce formacja SPINKI 1 – Inne formy tańca 12-15 lat
    • I m-ce Julia TROŚCIANKO, Karolina BŁASZKIEWICZ – Inne formy tańca 12-15 lat
    • I m-ce formacja SPIN – Inne formy tańca powyżej 15 lat
    • I m-ce Wiktoria ZIEGERT – Inne formy tańca powyżej 15 lat
    • II m-ce Kaja LESZKA, Magdalena KONKEL – Inne formy tańca 12-15 lat
    • II m-ce mini-formacja SPINKI 2 – Inne formy tańca do 11 lat
    • II m-ce formacja SPINKI 2 – Inne formy tańca do 11 lat
    • III m-ce Małgosia OSIOWY- Inne formy tańca do 11 lat
    • V m-ce Maja ŁUKOWICZ, Dominika PSTRĄGOWSKA – Inne formy tańca do 11 lat
    • V m-ce Kinga DAWIDOWSKA, Karolina KONKEL – Inne formy tańca powyżej 15 lat
      • Tytuły zdobyte podczas IX TURNIEJU FORMACJI TANECZNYCH – BOLSZEWO 2015
        • I m-ce mini-formacja SPIN – Inne formy tańca Szkoły Ponadgimnazjalne
        • I m-ce formacja SPINKI 1 – Inne formy tańca Szkoły Gimnazjalne
        • II m-ce formacja SPINKI 2 – Inne formy tańca Szkoły Podstawowe
        • WYRÓŻNIENIE formacja SPINECZKI – Różne formy tańca Przedszkole i zerówka
      • Tytuły zdobyte podczas Mistrzostw Polski Show Dance & Jazz Dance w Szczecinie 2015:
        • V miejsce mini-formacja SPINKI 1 jazz dance juniorzy 12-15 lat
        • VII miejsce duet jazz dance dorośli powyżej 15 lat KINGA DAWIDOWSKA, KAROLINA KONKEL
        • VIII miejsce formacja SPINKI 1 jazz dance juniorzy 12-15 lat
        • VIII miejsce mini-formacja SPINKI 2 jazz dance dzieci do 11 lat
        • IX miejsce mini-formacja SPIN jazz dance dorośli powyżej 16 lat
        • XXI miejsce solo jazz dance dorośli powyżej 15 lat WIKTORIA ZIEGERT

       

      • TYTUŁY ZDOBYTE PODCZAS II OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU SZTUKI BALETOWEJ – ŁEBA 2015
        • I miejsce – formacja SPINKI 2 w kategorii Jazz Dance 6-11 lat
        • I miejsce – duet MAJA ŁUKOWICZ i DOMINIKA PSTRĄGOWSKA w kategorii Taniec Współczesny 6-11 lat
        • I miejsce – DARIA STYN solo w kategorii Taniec Współczesny 6-11 lat
        • I miejsce – formacja SPINKI 1 w kategorii Jazz Dance 12-15 lat
        • I miejsce – mini-formacja SPINKI 1 w kategorii Jazz Dance 12-15 lat
        • I miejsce –duet KAROLINA BŁASZKIEWICZ i JULIA TROŚCIANKO w kategorii Taniec Współczesny 12-15 lat
        • I miejsce – mini-formacja SPIN w kategorii Jazz Dance powyżej 15 lat
        • I miejsce – mini-formacja SPIN w kategorii Taniec Współczesny powyżej 15 lat
        • I miejsce – duet KINGA DAWIDOWSKA i KAROLINA KONKEL w kategorii Jazz Dance powyżej 15 lat
        • I miejsce – KINGA DAWIDOWSKA solo w kategorii Taniec Współczesny powyżej 15 lat
        • II miejsce – mini-formacja SPINKI 2 w kategorii Jazz Dance 6-11 lat
        • II miejsce – duet NIKOLA WASIEWICZ i KAROLINA ZALEŚNA w kategorii Taniec Współczesny 6-11 lat
        • IV miejsce – MAŁGORZATA OSIOWY solo w kategorii Jazz Dance 6-11 lat
      • Tytuły zdobyte w XXI OTWARTYCH MISTRZOSTWACH POLSKI FREESTYLE 2014 w Twardogórze:

        • I m-ce formacja jazz dance dzieci do 11 lat – SPINKI 2
        • I m-ce mini-formacja jazz dance dzieci do 11 lat – SPINKI 2
        • I m-ce formacja jazz dance juniorzy 12-15 lat – SPINKI 1
        • I m-ce mini-formacja inne formy – SPIN
        • II m-ce mini-formacja jazz dance juniorzy 12-15 lat – SPINKI 1
        • II m-ce mini-formacja jazz dance powyżej 16 lat – SPIN
        • II m-ce duet jazz dance juniorzy powyżej 16 lat – KINGA DAWIDOWSKA, KAROLINA KONKEL
        • III m-ce formacja inne formy – SPINKI 1
        • III m-ce duet jazz dance juniorzy 12-15 lat – KAJA LESZKA, WIKTORIA ZIEGERT
        • IV m-ce duet jazz dance juniorzy 12-15 lat – MAGDALENA KONKEL, OLA MROCZEK
      • Tytuły zdobyte podczas Mistrzostw Polski Show Dance & Jazz Dance w Kielcach 2014:III m-ce duet jazz dance juniorzy 12-15 lat KAJA LESZKA, WIKTORIA ZIEGERT

      IV miejsce duet jazz dance juniorzy 12-15 lat MAGDALENA KONKEL, ALEKSANDRA MROCZEK

      IV miejsce mini-formacja SPINKI 2 jazz dance dzieci do 11 lat

      V miejsce formacja SPINKI 2 jazz dance dzieci do 11 lat

      V miejsce mini-formacja SPIN show dance dorośli powyżej 16 lat

      VI miejsce mini-formacja SPINKI 1 jazz dance juniorzy 12-15 lat

      VI miejsce formacja SPINKI 1 show dance juniorzy 12-15 lat

      VI miejsce solo show dance juniorzy 12-15 lat WIKTORIA ZIEGERT

      VII miejsce duet jazz dance dzieci do 11 lat WIKTORIA BRONIAREK, DARIA STYN

      VIII miejsce duet show dance dorośli powyżej 16 lat JOANNA JANIAK, MATEUSZ BRADTKE

      IX miejsce duet jazz dance dzieci do 11 lat MAJA ŁUKOWICZ, AGNIESZKA LIGIER

      IX miejsce formacja SPINKI 1 jazz dance juniorzy 12-15 lat

      XI miejsce duet jazz dance dzieci do 11 lat NATALIA KRASOWSKA, PATRYCJA HERRMANN

      XIII miejsce duet jazz dance dorośli powyżej 16 lat KINGA DAWIDOWSKA, KAROLINA KONKEL

      • Tytuły zdobyte podczas Europejskich Dni Tańca Malbork 2014:I miejsce mini-formacja SPINKI 2 inne formy tańca do 11 lat

      I miejsce mini-formacja SPINKI 1 inne formy tańca 12-15 lat

      I miejsce duet inne formy tańca 12-15 lat MAGDALENA KONKEL, ALEKSANDRA MROCZEK

      I miejsce duet inne formy tańca powyżej 16 lat KINGA DAWIDOWSKA, KAROLINA KONKEL

      II miejsce formacja SPINKI 2 inne formy tańca do 11 lat

      II miejsce formacja SPINKI 1 inne formy tańca 12-15 lat

      II miejsce duet inne formy tańca 12-15 lat KAJA LESZKA, WIKTORIA ZIEGERT

      II miejsce duet inne formy tańca do 11 lat WIKTORIA BRONIAREK, DARIA STYN

      III miejsce mini-formacja SPIN show dance powyżej 16 lat

      IV miejsce duet inne formy tańca do 11 lat NATALIA KRASOWSKA, PATRYCJA HERRMANN

      IV miejsce duet show dance powyżej 16 lat JOANNA JANIAK, MATEUSZ BRADTKE

      • Tytuły zdobyte podczas IX powiatowego turnieju formacji tanecznych Bolszewo 2014I miejsce formacja SPINKI 2 inne formy tańca do 11 lat

      I miejsce mini-formacja SPIN inne formy tańca powyżej 16 lat

      II miejsce formacja SPINKI 1 inne formy tańca 12-15 lat

      • Tytuły zdobyte podczas III Ogólnopolskiego Turnieju DANCE TALENT Gdańsk 2014:

      I miejsce mini-formacja SPINKI 2 inne formy tańca do 11 lat

      I miejsce formacja SPINKI 2 show dance do 11 lat

      I miejsce mini-formacja SPINKI 1 inne formy tańca 12-15 lat

      I miejsce formacja SPINKI 1 inne formy tańca 12-15 lat

      I miejsce formacja SPINKI 1show dance 12-15 lat

      I miejsce mini-formacja SPIN inne formy tańca powyżej 16 lat

       

      • Tytuły zdobyte podczas Mistrzostw Polski Modern, Jazz Dance w Grójcu w 2013 roku to:
        • Mistrzostwo Polski mini formacja modern dzieci SPINKI 2
        • Mistrzostwo Polski duet modern juniorzy A. MROCZEK, M. KONKEL
        • Wice Mistrzostwo Polski formacja jazz dzieci SPINKI 2
        • Wice Mistrzostwo Polski formacja modern juniorzy SPINKI 1
        • III miejsce Mistrzostw Polski formacja jazz dorośli SPIN
        • III miejsce Mistrzostw Polski duet modern dorośli K. DAWIDOWSKA, K. KONKEL
        • IV miejsce Mistrzostw Polski formacja modern dorośli SPIN
        • IV miejsce Mistrzostw Polski mini formacja modern juniorzy SPINKI 1
        • IV miejsce Mistrzostw Polski duet modern juniorzy W. ZIEGIERT, M. BRADTKE
        • V miejsce Mistrzostw Polski duet modern dzieci N. KRASOWSKA, J. CIESIELSKA
        • VI miejsce Mistrzostw Polski duet jazz dzieci A. LIGIER, A. DOMARUS
        • VI miejsce Mistrzostw Polski mini formacja modern dorośli SPIN
        • VIII miejsce Mistrzostw Polski duet modern dorośli P. ZWOLIŃSKA, J. JANIAK
        • VIII miejsce Mistrzostw Polski duet jazz juniorzy K. LESZKA, W. ZIEGIERT

       

      • Tytuły zdobyte podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca i Piosenki w Kwakowie w 2013 roku to:
        • I MIEJSCE w tańcu współczesnym mini formacji SPINKI 1
        • II MIEJSCE w tańcu współczesnym mini formacji SPINKI 2
        • I MIEJSCE w innych formach tańca formacji SPINKI 2
        • Grand PRIX dla zespołu SPINKI 1
        • Nagroda specjalna dla choreografa z pasją Renaty Urbanik – Siwiec

       

      • Tytuły zdobyte podczas Mistrzostw Polski Modern, Jazz Dance w Grójcu w 2012 roku to:
        • Mistrzostwo Polski formacja modern juniorzy SPINKI 1
        • Mistrzostwo Polski formacja modern dzieci SPINKI 2
        • Mistrzostwo Polski mini formacja modern juniorzy SPINKI 1
        • w-ce Mistrzostwo Polski formacja jazz dzieci SPINKI 2
        • w-ce Mistrzostwo Polski duet modern juniorzy K. Konkel, K. Dawidowska
        • w-ce Mistrzostwo Polski solo jazz dzieci N. Bialik
        • w-ce Mistrzostwo Polski mini formacja jazz juniorzy SPINKI 1 MINI
        • III miejsce Mistrzostw Polski mini formacja modern junior SPINKI MINI
        • III miejsce Mistrzostw Polski duet modern juniorzy P. Zwolińska, J. Janiak
        • VI miejsce Mistrzostw Polski duet modern dzieci J. Labudda, J. Ciesielska

       

       

      • Tytuły zdobyte podczas Mistrzostw Polski Show Dance w Szamotułach w 2012 roku to:
        • III miejsce Mistrzostw Polski formacja show dance dzieci SPINKI 2
        • V miejsce Mistrzostw Polski mini formacja show dance juniorzy SPINKI 1 MINI

       

       Sukcesy Krajowych Mistrzostw Polski  IDO 2011 modern & jazz dance 2011:

        • Mistrzostwo Polski duet modern do lat 11 Weronika Sapińska i Magdalena Konkel
        • Mistrzostwo Polski mini formacji modern do lat 11 SPINKI 2
        • Wice Mistrzostwo Polski formacji modern dzieci do lat 11 SPINKI 2
        • III miejsce formacji modern juniorów 12-15 lat SPINKI 1

       

      Wyżej wymienione sukcesy są równoznaczne z przyznaniem nominacji na zawody rangi MISTRZOSTW EUROPY i ŚWIATA

        • IV miejsce mini formacji juniorów 12-15 lat SPINKI 1
        • V miejsce duet modern dzieci do lat 11 Kaja Leszka i Julia Trościanko
        • VI miejsce duet modern juniorów 12-15 lat Patrycja Zwolińska i Joanna Janiak
        • VII miejsce duet modern juniorów 12-15 lat Kinga Dawidowska i Karolina Konkel
        • VII miejsce solo modern dzieci do lat 11 Weronika Sapińska
      • Sukcesy Mistrzostw Polski Modern, Jazz, Balet  – Siedlce 2010:
        • Mistrzostwo Polski w  duecie tańcu modern dzieci do lat 11
          (Weronika Sapińska, Magdalena Konkel)
        • Wice Mistrzostwo Polski mini formacji w tańcu modern dzieci do lat 11
          (zespół SPINKI 2)
        • 5 miejsce formacji w tańcu modern juniorów (zespół SPINKI 1)
        • 7 miejsce solo modern dzieci do lat 11 Weronika Ziegert

       

       

      • Sukcesy Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Kwakowo 2010 r. :
        • Gran Prix w kategorii taniec  (zespół SPINKI 1)
        • I miejsce w kategorii taniec wspołczesny 12-15 lat (zespół SPINKI 1)
        • I miejsce w kategorii inne formy 12-15 lat ( zespół SPINKI 1)
        • I miejsce w kategorii taniec współczesny 9-11 lat ( zespół SPINKI 2)
        • I miejsce w kategorii inne formy 9- 11 lat ( zespół SPINKI 2)
        • Nagroda dla najlepszego choreografa – Pani Renata Urbanik – Siwiec
        • Nagroda dla najlepszej tancerki – Julia Trościanko

      Sukcesy Wojewódzkiego Fetiwalu Tanecznego  Reda 2010

        • I miejsce w kategorii inne formy taneczne dzieci do lat 6 SPINECZKI 2
        • I miejsce w kategorii taniec współczesny dzieci do lat 10 SPINKI 2
        • I miejsce w kategorii inne formy taneczne dzieci do lat 10 SPINKI 2
        • III miejsce w kategorii inne formy taneczne dzieci do lat 10 SPINKI 3
        • I miejsce w kategorii taniec współczesny dzieci w wieku od 11 do 14 lat SPINKI 1
        • II miejsce w kategorii inne formy taneczne dzieci w wieku od 11 do 14 lat SPINKI 1

       

       

             Pozostałe sukcesy:

      • I miejsce w kategori Taniec Współczesny na VI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Współczesnego –  Grajewo 2004
      • I miejsce w kategori Inne Formy Taneczne, II miejsce w kategorii  Show Dance w formacji  i mini formacji na VII Międzywojewódzkim turnieju Tańca Nowoczesnego i Współczesnego – Brusy 2007
      • II Miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego Zespołów Szkolnych w kategorii Show  Dance – Inowrocław 2006
      • wyróżnienie na VI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego i Współczesnego „Taneczne Miraże” – Bydgoszcz 2006
      • I miejsce na Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki i Tańca – Kwakowo 2005,2006,2007,2008,2009 w kategorii Inne Formy Taneczne
      • 5 I i 2 II miejsca na Pomorskim Festiwalu Form Tanecznych „Złota Szarfa” – Gdańsk, w latach 2003-2007
      • 6 I miejsc i 7 II miejsc na Pomorskim Festiwalu Form Tanecznych „Dance Group” – Gdańsk, w latach 2003-2007
      • III miejsce na turnieju z okazji Obchodów 600-lecia Gminy Damnica 2007

      5 krotne zwycięstwo w Powiatowym Turnieju Tańca Nowoczesnego oraz wyróżnienie dla Najlepszych Tancerek – Luzino, w latach 2005-2009

TOP