Kadra trenerska

 

 

                        IMG_7638Zdjęcie Aleksandra Borowczak

Aleksandra Borowczak

W 2014 roku objęła posadę głównego trenera,choreografa i pedagoga tańca wszystkich grup wiekowych Zespołu Tańca SPIN. Absolwentka Ogólnokształcącej Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku. Uzyskała tytuł licencjata sztuki z zakresu tańca na kierunku pedagogika baletu na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Swoje umiejętności taneczne rozwija na licznych warsztatach, m.in. z Romaną Agnel (Bharata Natyam – klasyczny taniec indyjski), Jean Claude-Marignale (modern jazz), Iwoną Olszowską (body mind centering), Jan Karpiel-Bułecka (tańce góralskie), Alejandro Chavez (technika Marty Graham), Irena Tarasiewicz (taniec klasyczny), Anna Mrozińska (jazz) i wiele innych. Taniec jest jej pasją i sposobem na życie odkąd skończyła 9 lat. Specjalizuje się w tańcu współczesnym i tańcu klasycznym.

 

 

 Svitlana Wysotska    Svitlana Taniec

Svitlana Vysotska

Współpracuje z Zespołem Tańca SPIN od września 2017 roku, jako trener akrobatyki. Jednak to z tańcem towarzyskim  (tańce par, tańce zespołowe) jest związana od 6 roku życia. Ukończyła Ługański Państwowy Instytut Kultury i Sztuki na Ukrainie, uzyskując pełne wykształcenie wyższe na kierunku: choreografia. Pracowała na Cyprze jako choreograf i trener gimnastyki artystycznej. Od 2017 roku wykłada w Polsce. Jest profesjonalnym i wymagającym trenerem, dzięki czemu efekty jej pracy z dziećmi można szybko zauważyć. 

 

 

Zespół SPIN powstał w 1998r. w Selezjańskim Liceum Ogólnokształcącym w Rumi. Obecnie jest sekcją Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi. Do tej pory SPIN występował publicznie ponad 1000 razy. Obejrzało nas około 800 tysięcy widzów. Przez 20 lat działalności w zajęciach uczestniczyło ponad 1000 tancerek. W ostatnim okresie w odpowiedzi na znaczne zainteresowanie zajęciami tanecznymi stworzyliśmy kilka grup wiekowych:

– SPINECZKI MINI (3-4 lat, grupa naborowa)
– SPINECZKI (5-6 lat, grupa naborowa)
– SPINKI 2 ( od 7 do 11 lat)
– SPINKI 1 (od 12 do 16 lat)
– SPIN (powyżej 16 lat)

Specjalizujemy się w tańcu w stylu modern, jazz, show dance. Nasi tancerze także uczą się podstaw tańca klasycznego oraz rozwijają swoje umiejętności na zajęciach z akrobatyki.

Zespół SPIN wciąż utrzymuje wysokie miejsce w świecie tańca. Świadczą o tym  wielokrotnie zdobywane Mistrzostwa Świata, Europy i Polski.

 

Tancerze Stowarzyszenia Tańca SPIN Rumia zrzeszeni są w:

 

 

POLSKI ZWIĄZEK TAŃCA FREESTYLE      

image001

 

INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION

                        ido

 

 WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION 

WADF logo

 

TOP